Speciális múzeumtúrák - TKME - Mozaik Múzeumtúra - Nagycenk
2023. Május 01. , Hétfő,  7:00 -  5:00

Utazás: Budapest —Nagycenk oda-vissza vonattal, Tatabánya, Tata, Komárom, Győr, Csorna, Sopron érintésével.
Részvétel: előzetes jelentkezés Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. e-mail címen, minden érdeklődőt , illetve a Mozaik Múzeumtúra résztvevőit is szeretettel várjuk.
Program: Elsétálunk a vasút mellett a Szent Isván király-templomhoz és a vele szemben lévő temetőben megnézzük a legnagyobb magyar Széchenyi mauzóleumot, majd elgyalogolunk a Széchenyi kastélyhoz és körbejárjuk a kastély parkját. Mellette található a Széchenyi Múzeumvasút , aminek a megtekintése után felülünk a kisvasútra oda-vissza Fertőboz állomásra és vissza. Ezután egy kis étkezés után elindulunk hazafelé.

Jegyváltás: egyénileg Vonatjegy, az IC vonatokra helyjegy váltása kötelező oda-vissza útra.
Odaútra: Budapest Keleti pu-ról 07:15-kor Tűztoronyj IC (Bp-Keleti-Sopron), érkezik 09:38 Sopron vá., innen 10:08-kor induló személyvonat (-Szombathely), érkezik 10:18 Nagycenk vá.
Visszautazás: Késő délután.

Túravezető elérhető: +36-20-946-4659 telefonon.