Mozaik Múzeumtúra iskolai programja az újbudai Teleki Blanka Általános Iskolában
2018. Április 25. , Szerda, 10:00 -  2:00

Teleki 50 – tortázás, múzeumpedagógiai foglalkozások és számtalan érdekesség az idén 50 éves Újbudai Teleki Blanka Általános Iskolában

Április 23-25. között háromnapos rendezvénysorozaton keresztül ünnepel az Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola, melynek keretében számos előadásra, vetélkedőre, kiállításra is sor kerül. Erre az eseményre látogat el a Mozaik Múzeumtúra iskolai edukációs programja, amely az elmúlt években már közel 4000 diáknak mutatta be a legújabb múzeumpedagógiai foglalkozásokat, legyen ez repülést szimuláló VR szemüveg, a Reformáció 500 emlékévhez kapcsolódó építészeti, korhű öltözetet bemutató, vagy épp a földrajzi felfedezések témáját körüljáró múzeumi óra.

Hely Újbuda Teleki Blanka Általános Iskola, 1119 Budapest, Bikszádi u. 63.