Speciális múzeumtúrák - TKME - Mozaik Múzeumtúra - Orosháza
2023. Március 10. , Péntek,  7:00 -  6:00

Fotó: Városi Képtár – Nagy Gyula Területi Múzeum – Orosháza

pUtazás: Budapest —Orosháza oda-vissza vonattal, Cegléd, Nagykőrös, Kecskemét, Szeged érintésével.

Részvétel: előzetes jelentkezés Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. e-mail címen, minden érdeklődőt , illetve a Mozaik Múzeumtúra résztvevőit is szeretettel várjuk!
Program: Elsétálunk a Kútmúzeumhoz — Vízellátás-történeti Gyűjteményhez, majd meglátogatjuk a Városi Képtárat. Ezután megnézzük a Történelmi Emlékparkot és az Üveg Körtefát. Egy kis étkezés után elindulunk a Szántó Kovács János Múzeumba és ezután elindulunk hazafelé.

Jegyváltás: egyénileg (Vonatjegy, az IC vonatokra helyjegy váltása kötelező oda-vissza útra.)
Odaútra: Budapest Nyugati pu-ról 06:53-kor Napfény IC (-Szeged), érkezik 09:15 Szeged vá., majd innen 09:28-kor Orosházára induló személyvonattal, érkezik 10:29 Orosháza. Csatlakozni lehet Szegeden a vasútállomáson.
Visszautazás: Késő délután.

Túravezető elérhető: +36-20-946-4659 telefonon.