Speciális múzeumtúrák - TKME - Mozaik Múzeumtúra - Tokaj
2023. Március 30. , Csütörtök,  7:00

Tokaji Múzeum, Tokaj

Utazás: Budapest —Tokaj oda-vissza vonattal, Hatvan, Füzesabony, Miskolc, Szerencs érintésével.
Részvétel: előzetes jelentkezés Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. e-mail címen, minden érdeklődőt , illetve a Mozaik Múzeumtúra résztvevőit is szeretettel várjuk.

Program: Elsétálunk a vasút túloldalára a pincesor mellett lévő Trianon emlékművet megnézni, majd elgyalogolunk a Rákóczi-Dessewffy kastély mellett a Finánc dombi kilátóhoz. Ezután megnézzük a Tisza-hídat és egy kis étkezés után elindulunk a Kiss Albert téren keresztül a Világörökség Bormúzeumba és innen a Tokaji Múzeumba, majd ezután elindulunk hazafelé.

Jegyváltás: egyénileg Vonatjegy, az IC vonatokra helyjegy váltása kötelező oda-vissza útra.
Odaútra: Budapest Keleti pu-ról 07:25-kor Tokaj IC (-Bp-Nyugati), érkezik 10:07 Tokaj vá. Csatlakozni lehet 10 óra körül Tokaj vasútállomáson.
Visszautazás: Késő délután.

Túravezető elérhető: +36-20-946-4659 telefonon.