Hamarosan megérkeznek az első ajándékcsomagok!

images/ajandekcsomag_hir.jpg

Megkezdődött a garantált nyereményeket rejtő ajándékcsomagok postázása. A Mozaik Múzeumtúrát elsőként teljesítő matricagyűjtők hűtőmágnest, kirakót, memóriajátékot, kitűzőt és mobiltelefontokot kapnak.  Az ajándékcsomagon felül a Mozaik Múzeumtúra matricagyűjtő füzetét hiánytalanul megtöltő első ezer játékos egy féléves National Geographic előfizetést is a magáénak tudhat. A túrát teljesítő játékosok folyamatosan jelentkeznek, azonban még mindig érdemes bekapcsolódni a matricagyűjtésbe, hiszen a garantált nyeremények jelentős része még mindig gazdára vár.

Ha valaki csatlakozni szeretne a játékhoz, annak továbbra sem kell mást tennie, mint megvásárolni a matricagyűjtő albumot valamelyik Alexandra könyvesboltban, vagy az értékesítésbe bekapcsolódott múzeumokban, majd megkezdeni a múzeumokat ábrázoló matricák gyűjtését. Az intézmények épületét, vagy azok homlokzatát ábrázoló matricákhoz a kijelölt terjesztési pontokon lehet hozzájutni, míg az épületek belsejét, (kiállításokat) ábrázoló, limitált kiadású matricákat a gyűjtőfüzetek felmutatásával lehet igényelni a játékban részt vevő múzeumokban. Az összes matrica összegyűjtését követően a garantált nyereményeket postai úton, a matricák hátlapjának és a gyűjtőfüzet űrlapjának beküldésével, vagy online, a www.mozaikmuzeumtura.hu weboldalon a matricák hátlapján látható kódok regisztrációját és feltöltését követően lehet igényelni. A játék határideje május 31.