A kulisszák mögött: Kalandjárat forgatás Mohácson

images/werk_indexkep.JPG

A Mozaik Múzeumtúra keretében Kandász Andrea a Kalandjárat című utazási magazinnal öt héten át járta Magyarország különlegesebbnél különlegesebb múzeumait. Túrájához minden állomáson újabb társ csatlakozott hozzá Az Ének Iskolájának tehetségei közül, így a Mohácsi Történelmi Emlékhelyre Hamar Barni kísérte el.

A helyszínen készült fotók és az adás után, most jobban megismerkedhetsz a forgatás izgalmaival és hátterével is, ha megnézed az itt készült werkfilmet, amelyből kiderül, mekkora élmény volt Andi és Barni számára a mohácsi múzeumlátogatás. Ha teheted, látogass el Te is a történelmi helyszínre, ahol nemcsak a korabeli ruhákat, fegyvereket próbálhatod ki, de a legmodernebb virtuális játékok segítségével felelevenedhet előtted a nevezetes csata is!