Hírességek múzeumtúrája – Gundel Takács Gábor

images/mozaik_hiresseg_gtg.jpg

Ismert személyekkel készített interjúsorozatunk következő alanya Gundel Takács Gábor újságíró, műsorvezető, sportriporter, akit arra kértünk, ossza meg velünk, hogy áll össze az ő múzeumtúrája. Bizonyára nem véletlen, hogy az ismert televíziós személyiség múzeumtúrája első állomásként az MTVA Rádió- és Televíziótörténeti Múzeumát jelölte meg.

A Bródy Sándor utcai épületben készült interjúból kiderül, mely intézményeket ajánlja a túrázok figyelmébe „Gundi”, aki arról is mesélt, hogy milyen személyes és szakmai kötődések fűzik a kiválasztott múzeumokhoz. Ha kíváncsi vagy milyen gondolatok és élmények kapcsán válogatta Gundel Takács Gábor múzeumtúrájának állomásait itt megnézheted! Te követnéd az ő útvonalát?