Speciális múzeumtúrák - TKME - Mozaik Múzeumtúra - Fertőd
2023. Június 02. , Péntek,  9:00 -  5:00

Péntek kirándulás
Utazás: Budapest —Kapuvár — Fertőd oda-vissza vonattal és busszal.
Részvétel: előzetes jelentkezés Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. e-mail címen, minden érdeklődőt, illetve a Mozaik Múzeumtúra résztvevőit is szeretettel várjuk.

Program: Egy kis étkezés után elsétálunk az Esterházy-kastélyhoz, megnézzük a francia és angol kertet, a szobrokat a parkban és a kiállításokat. Ezután átmegyünk az Udvarosházat megnézni és a Szent Kereszt Felmagasztalása templomot. A késő délutáni órákban elindulunk hazafelé.

Jegyváltás: egyénileg Vonatjegy az IC kocsikra helyjegy váltása kötelező, oda-vissza útra.
Odaútra: Budapest Keleti pu-ról 09:15-kor, Kelenföld pu-ról 09:29-kor induló (-Sopron) IKVA IC vonatra, érkezik 09:21 Kapuvárra, majd innen autóbusszal Fertődre.
Vosszautazás: a késő délutáni órákban.

Túravezető elérhető: +36-20-946-4659 telefonon.

Hely Fertőd