Már boltokban a Mozaik Múzeumtúra gyűjtőfüzet és matricacsomag

images/alexandra.jpg

Az Alexandra Könyváruház és az Örökség Kultúrpolitikai Intézet között létrejött megállapodás eredményeként január 27-én a Mozaik Múzeumtúra indulását bejelentő sajtótájékoztatón Matyi Dezső, az Alexandra Könyváruház ügyvezető igazgatója közölte: február 1-jétől az Alexandra-hálózat összes boltjában meg lehet vásárolni a Mozaik Múzeumtúra gyűjtőfüzeteket és az azokba illeszkedő matricákat tartalmazó matricacsomagokat.

„A gyűjtőfüzetek és a matricacsomagok kikerültek a boltokba, azokhoz mostantól minden üzletünkben hozzá lehet jutni. A gyűjtőfüzet 379-, a matricacsomag 59 Ft-ba kerül” – közölte Kehl Dóra, az Alexandra Könyváruház marketingvezetője. A Mozaik Múzeumtúra gyűjtőfüzeteket és matricacsomagokat 81 Alexandra Könyvesboltban lehet megvásárolni, az érintett könyvesboltok listája és azok nyitva tartása az alábbi linkre kattintva érhető el. A régónként mutálódó gyűjtőfüzeteket és matricacsomagokat (Nyugat-Dunántúl, Közép-Dunántúl, Dél-Dunántúl, Közép-Magyarország, Észak-Magyarország, Észak-Alföld, Dél-Alföld) az Alexandra online áruházában is meg lehet vásárolni.