Rátonyi Krisztina a Mozaik Múzeumtúra arca

images/_ZOL1174.jpg

Rátonyi Krisztina, a köztévé műsorvezetője elfogadta az Örökség Kultúrpolitikai Intézet felkérését és elvállalta, hogy a februárban induló, nagyszabású múzeumnépszerűsítő program arca és szóvivője lesz. A 2014. február 1. és május 31. között tartó Mozaik Múzeumtúra szóvivői feladatait ellátó Rátonyi Krisztinát az MTVA „Legokosabb osztály” című vetélkedő, valamint „A dal” című produkció műsorvezetőjeként ismerhette meg a nyilvánosság.

„Megtisztelő, hogy a felkértek a feladatra, nagy örömmel vállaltam azt” - mondta a Mozaik Múzeumtúra indulását bejelentő sajtótájékoztatón a 23 éves műsorvezető, aki szerint múzeumba járni ma Magyarországon, élményekben gazdag elfoglaltság és a program remek lehetőséget teremt arra, hogy erről minél több fiatal a saját szemével is meggyőződhessen.