Töltsd le a Mozaik Múzeumtúra mobil applikációt és jelentkezz be a múzeumból!

images/Kep_10.jpg

Az Android, az Apple és a Windows Phone-ok alkalmazásboltjába is felkerült a Mozaik Múzeumtúra mobil applikáció. Töltsd le az alkalmazást, jelentkezz be a játékban részt vevő múzeumokból! Az applikáció használatával és a múzeumok felkeresésével virtuális gyűjtőalbumod egyre színesebbé válik: bejelentkezéseidet exkluzív ajándék háttérképekkel is jutalmazzuk. Ne felejtsd el összekapcsolni a Mozaik Múzeumtúra applikációt a Facebook fiókoddal, hogy ismerőseid is azonnal láthassák, mely múzeumokat látogattad meg! Az alkalmazás letölthető honlapunkról, valamint az intézményekben kihelyezett megállító táblákon található QR-kód segítségével, továbbá ingyenesen elérhető az összes alkalmazásboltban (Google Play, App Store, Windows Store).